Ghostcrawler: "Death knights are the only current Hero class, which means they are supposed to be the best class in the game."

sobota, 16 października 2010

Rotacja Unholy DPS

Wiele osób prosiło mnie abym z większą dokładnością opisał rotacje Unholy DPS więc postanowiłem napisać nowy, oddzielny wpis gdzie postaram się to zrobić najzrozumialej i najprościej jak tylko potrafie.

Zapewne nie wszyscy zrozumieli co to takiego ten nieszczęsny system piorytezacji. Po patchu 4.0.1 DK Unholy nie może opierać swojej rotacji na powtarzalnej sekwencji tych samych skilli. Musi umieć patrzeć na swoje dostępne runy oraz proce i właśnie bazując na nich używać cały czas różnych skilli.

> > ? > > > >
Diseasy > Dark Transformation > Death Coil jeśli mamy Sudden Doom/overcapa 100 RP > Scourge Strike > Festering Strike > DC > Horn of Winter.

Powyższa piorytezacja naszych skilli TO NIE JEST nasza rotacja. Pomyślcie logicznie, jak odrazu po zaaplikowaniu diseasów na target możemy użyć DT?

Najlepszym openerem na targecie dla nas będzie:

> > > > > >
Icy Touch > Plague Strike > Festering Strike > Blood Tap > Scourge Strike > SS > SS

Dopiero po tym openerze możemy trzymac się naszej piorytezacji. Najważniejsze jest dla nas utrzymywanie swoich diseasów gdyż DMG każdego naszego strike jest oparty właśnie na diseasach. Jeśli diseasy spadną nam z targetu i ich szybko nie zaaplikujemy stracimy DPS. Po diseasach drugą najważniejszą rzeczą jest utrzymywanie DT na swoim ghoulu. Następnie używanie DC przy procach SD lub overcapie RP. Potem Scourge Strike i Festering Strike.

Jeśli wciąż czegoś nie rozumiecie i macie jakieś pytania zapraszam do zadawania ich w komentarzach.

12 komentarzy:

 1. Mam pytanie, czemu teraz wogóle nie używa się Blood Strike?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo poprostu się nie opłaca. Jedynym momentem kiedy można by użyć BS w specu UH jest aplikowanie frost fever poprzez IT. Po użyciu IT zostaje nam jedna wolna blood runa, jednak jeśli użyjemy Blood Tap'a w openerze, blood runa zamieni się w UH rune i użycie BS będzie zbędne, bo będziemy mogli użyć SS. Wiadomo, może się zdarzyć sytuacja kiedy będziemy musieli zaaplikować diseasy, a nie będziemy mieli BT. Wtedy właśnie używamy BS. Kiedy w cata dostaniemy Outbreak na 81 lvl, BS stanie się kompletnie bezużyteczny i będziemy go moli wywalić z naszych action barów, chyba że blizz coś zmieni do tego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może mi ktos wyjasnić dlaczego po uzyciu rotacji tej drugiej nie odpala mi sie Dt odrazu niewiem jak to zrobic w moim przypadku trwa to dość długo ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdefiniuj długo? Po openerze patrzysz na swoje runy i używasz odpowiednich strikeów. Jak tylko będziesz miał wystarczającą ilość RP na użycie DC, używasz go. Kiedy nastackujesz 5 Shadow Infusion na swoim pecie odpalasz DT i jazda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak nalicza sie DC?? Jeden DC to jeden stack do Shadow Infusion ?? I czy można to sprawdzic ile juz jest nastackowane ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, jeden DC to jeden stack Shadow Infusion. Ilość stacków Shadow Infusion widać na pasku buffów swojego peta. Możliwe że ich nie widzisz, bo grasz na blizzardowym UI. Polecam looknąć na ostatni wpis dotyczący konfiguracji UI.

  OdpowiedzUsuń
 7. Możesz tu polinkować tego Addona z curse.com bo niechce robic sobie calego ui bo przy ostatnim troche FPS mi zjadlo ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobra to już nie ważne dalem sobie X-pearla xD.
  Tylko teraz nie wiem jak utrzymac dt tez DC czy ono ma spasc i od nowa ??

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak juz masz DT to DC nic nie dzadzą twojemu petowi. Po 30 sek DT minie i znowu stackujesz Shadow Infusion razy 5.

  OdpowiedzUsuń
 10. xD a ja sie tu mecze jak dziki osiol zeby to utrzymac xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Ghoul slackuje z energia(clave)
  #showtooltip
  /cast Scourge Strike
  /cast Claw

  OdpowiedzUsuń
 12. Hmm, o slackowaniu ghoula był już wpis jakiś czas temu: http://deathnajt.blogspot.com/2010/10/makrowanie-clawa.html :>

  OdpowiedzUsuń